23 خرداد 1398

مشاوره انتخاب رشته

مشاوره تحصیل در خارج از کشور یکی از دغدغه های های همیشگی افرادی است که قصد دارند تحصیلات خود را در کشور دیگری ادامه دهند.

انتخاب یک کالج یا یک دانشگاه برای تحصیل و انتخاب یک رشته مناسب، می‌تواند تاثیر عمیقی بر آینده شغلی و زندگی شخصی فرد بگذارد.

تحصیل در دانشگاه های معتبر سرتا سر جهان تجربه ای بی نظیر برای هر فرد به شمار می رود و سالیانه افراد بسیاری متقاضی مهاجرت تحصیلی به دیگر کشورها هستند.

قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت، در قدم اول بهتر است در مورد رشته ای که می خواهید در آن تحصیل کنید، به نتیجه برسید و سپس کشور و دانشگاه معتبر در زمینه رشته تحصیلی خود را پیدا کنید.

شما برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به یک مشاور و همراه خوب نیاز دارید؛ که راه رسیدن به هر آنچه که می خواهید، اعم از اینکه چه کشوری را برای رشته‌ی مورد نظر خود انتخاب کنید؛ هزینه‌های آن رشته، نحوه اخذ پذیرش و تحصیل در کشور مورد نظر، بورسیه های تحصیلی آن کشور و موارد دیگر را برای شما مشخص کرده و ابهامات ریز و درشت تان را برطرف کند. مشاوره تحصیل در خارج از کشور در موسسه ما بر مبنای دانش و تجربه طولانی مدت متخصصین ما و طی یک پروسه مشخص و بر مبنای علایق، ویژگی‌ها و شرایط زندگی شما، انجام می‌شود.

ترتیب مراحل اخذ ویزا و اپلای برای دانشگاه های گوناگون، گاهی برای دانشجویان گیج کننده به نظر می رسد، که ما در این امر به طور کامل شما را راهنمایی میکنیم.

برای تنظیم رزومه درسی، کاری یا تصویری یا نوشتن انگیزه نامه و همچنین کسب اطلاعات در مورد فرهگ کشور مورد نظر حتما با متخصصین ما مشورت کنید تا شانس اخذ پذیرش خود را چند برابر نمایید.

مشاورین مجرب ما به صورت تلفنی یا حضوری پاسخگوی سوالات شما باشند.

0 Replies to “مشاوره انتخاب رشته”

 1. John Doe says: 29 آبان 1398 at 11:18 ق.ظ

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laudantium eius, sunt porro corporis maiores ea, voluptatibus omnis maxime

  1. Leona Spencer says: 29 آبان 1398 at 11:19 ق.ظ

   Sed maximus imperdiet ipsum, id scelerisque nisi tincidunt vitae. In lobortis neque nec dolor vehicula, eget vulputate ligula lobortis.

 2. John Doe says: 29 آبان 1398 at 11:19 ق.ظ

  Vivamus gravida felis et nibh tristique viverra. Sed vel tortor id ex accumsan lacinia. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*